Salsa kurzy a lekce tance v taneční naší škole

Výuka tance v taneční škole Bohemian Salsa

Máme několikaleté zkušenosti s výukou společenských i klubových tanců. Jako diplomovaní učitelé tance a bývalí soutěžní tanečníci klademe důraz nejen na dodržování základních technických pravidel párového tance, ale zároveň se snažíme vést výuku neformálně a zajímavě.

Podívat se na kurzy

Prohlédnout si rozvrh lekcí

Online přihláška

Zde se můžete přihlásit na salsa kurz, který jste si vybrali. Abyste se mohli přihlásit a tím si rezervovat místo v kurzu, vyplňte prosím následující údaje. Vaše přihláška bude platná až ve chvíli, kdy Vám pošleme potvrzující mail.

Přihlásit se na kurz

Lektoři taneční školy Bohemian Salsa

Jelikož výuka tance je především o lidech, zde bych Vám rád představil naše lektory. V naší taneční škole vyučují jen kvalitní prověření lektoři s několikaletými tanečními a lektorskými zkušenostmi.

Přečíst si o našich lektorech

Prostory kde probíhají kurzy Bohemian Salsa

V této sekci bychom Vám rádi ukázali taneční sály, ve kterých výuka probíhá. Všechny sály jsou snadno dostupné městskou hromadnou dopravou a nacházejí se přímo v centru nebo v jeho blízkém okolí.

Prohlédnout si prostory výuky

FAQ

Jestliže máte jakékoli dotazy například k podmínkám nebo průběhu výuky, prosím přečtěte si tuto sekci, než nám zavoláte nebo pošlete mail.

Podívat se na nejčastěji kladené dotazy