Prostory

V této sekci bychom Vám rádi ukázali taneční sály, ve kterách výuka probíhá. Všechny sály jsou snadno dostupné městskou hromadnou dopravou a nacházejí se přímo v centru nebo v jeho blízkém okolí. Samozřejmostí je sociální zařízení a většinou i bar nebo prostor na převlečení. V rámci zachování jisté úrovně nevyučujeme v tělocvičnách, radši si vybíráme prostornější bary nebo taneční studia.

Dance Factory (Zubatého 4, Praha 5, Smíchov/Újezd)

dance factory

Taneční studio s názvem Dance Factory jsme měli již dříve a jsme moc rádi, že vám opět po dvou letech od demolice našeho původního studia v Jindřišské konečně můžeme nabídnout prostor, který je jen pro vás tanečníky. V přízemí s denním světlem, okny do ulice a veškerým vybavením, co k tanci potřebujete. Perfektně dostupné místo s parkovacím stáním za 30Kč/hod přímo před vchodem je 20m od Arbesova Náměstí a Švandova Divadla, tedy hned u zastávek tramvaje a autobusu. Nejbližší stanice metra jsou "B" Anděl a Národní Třída.

Euro Dance Center (Národní 10, Praha 1)

euro dance centerToto taneční centrum patří Taneční škole Pamínek a nachází se zde velký a malý sál, bar, sociální zařízení a šatny. Prostor a jeho vybavení mají mezinárodní certifikát. Malý zrcadlový sál, který používáme, je 5x8,5 metrů velký a kapacitu má asi 12 párů. Studio má velmi výhodnou polohu přímo v centru Prahy, na Národní třídě v Paláci Dunaj (vchod z Voršilské ulice). Spojení je přímo vynikající. Stanice metra "B" je nedaleko a placené parkoviště se nachází hned u budovy. Tramvaje číslo 6, 9, 17, 18, 22, 23 staví hned na dvou blízkých zastávkách Národní Divadlo a Národní Třída.

Jamcafé (Pasáž Metro, vchod E, Národní 25, Praha 1)

jamcafePro pravidelné úterní salsotéky a openclass využíváme atraktivní prostory v samém centru Prahy na Národní Třídě. Jam Café v pasáži Metro je velmi příjemná kavárna a koktejlový bar, kde máme dostatečný prostor pro zábavu, výuku a tancování. Největší výhodou je, že po openclass můžete v klidu posedět, dát si drink a podívat se, co se můžete všechno můžete za čas naučit. Také se zde odehrává většina soukromých hodin. Spojení je stejné, jako do Euro Dance Center.

Terasa Zodiac (Lanterna, Tar, Poreč, Chorvatsko)

lanterna_zodiacNa kulaté zastřešené terase kousek od moře vyučujeme vždy v létě na našich zájezdech do Chorvatska. Máme tam k dispozici i další plochy, ale tahle je bezkokurenčně nejlepší. Na podlaze je umělý mramor, na kterém se velmi dobře tančí. K dispozici je restaurace, bar i sociální zařízení. Do apartmánů je to jen kousek pěšky, stejně jako na pláž k moři :-)