FAQ

Zde se pokusíme odpovědět na nejčastěji kladené dotazy. Jestliže máte jakoukoli otázku například k podmínkám nebo průběhu výuky, prosím nejprve si pročtěte tuto sekci. V případě, že zde nenaleznete odpověď, napište nám nebo zavolejte Honzovi na (+420) 724 253 889.

Jak se mám přihlásit?

Nejjednodušší bude, když nám pošlete e-mail prostřednictvím sekce přihláška. Přihláška by měla obsahovat vaše celé jméno, jméno partnera nebo partnerky, alespoň jeden e-mail (event. telefon) a v naposlední řadě samozřejmě kurz o který máte zájem. Můžete se samozřejmě také přihlásit také prostřednictvím vašeho maileru. přihlášky zasílejte na
info(zavináč)bohemiansalsa(tečka)cz.

Mohu jít na salsotéku, když neumím tančit?

Samozřejmě. Na akcích nikdo nikoho nenutí tančit a mnoho lidí přichází jen posedět, poslechnout si muziku a vychutnat příjemnou atmosféru. Kompaktní proporce baru Vám umožní být stále v centru dění, i když jen sedíte a povídáte si.

Co je to openclass a musím se tam předem přihlásit?

Openclass je otevřená lekce pro (zatím) netančící veřejnost a začátečníky, která probíhá vždy v úterý od 20.00 v Jamcafé. Naučíte se zábavnou formou základy salsy a merengue. je ti ideální možnost, jak si vyzkoušet, zda by Vás bavilo tančit latino klubové tance. Na lekci se nemusíte předem hlásit. Stačí když přijdete, zatančíte si a na konci 60min lekce zaplatíte 100Kč :-)

Nikdy jsem netančil, budu ostatním stačit?

To nejlépe posoudíte sami, když se přijdete podívat na nějakou začátečnickou lekci. V případě, že ale máte čas, chuť a zájem se něco naučit a hudba se Vám líbí, věříme, že neodejdete nespokojení.

Musím mít taneční boty?

Na začátečnickou lekci nemusíte taneční boty mít. Přineste si na přezutí nějaké pohodlné letní boty, nejlépe kožené, které vám na parketách nebudou ani drhnout ani klouzat. Prosíme Vás přezouvejte se zejména v zimních měsících a za špatného počasi. Jistě chápete, že v zablácených botách z venku Vás do sálu nemůžeme pustit.

Mám přijít v podpatcích?

Není to ten nejlepší nápad. Mnoho dam, které přijdou na naše kurzy v podpatcích, je záhy odkládá a tančí v ponožkách. Doporučili bychom Vám nějaké lehké pohodlné boty bez podpatku. Že umíte na podpatcích chodit, ještě neznamená, že na nich dovededte i tančit. Není problém, abyste se, dámy, do Vašich oblíbených deseticentimetrových jehel později přezuly.

Co si mám vzít na sebe?

Nějaké pohodlné neformální společenské oblečení a obutí. Budete alespoň hodinu tančit, tak aby Vám bylo příjemně. Nezapomeňte si ručník, popřípadě náhradní triko nebo košili.

Musím přijít s partnerem?

Pro nás je samozřejmě jednodušší (a pro Vás levnější), když na kurz přijdete ve dvou. Nebojte se ale přijít ani sami, koncepce výuky umožňuje, abyste se i vy plně zapojili. Uveďte ale tuto skutečnost v přihlášce. Nechcete-li na poslední chvíli čekat, zda se partner objeví nebo ne, můžete zatím navštěvovat kurzy pro jednotlivce. A nezapomeňte: partner se sám neobjeví, musíte se známých a kamarádů zeptat, nebo se poptat spolutanečníků behem openclass.